امروز پنجشنبه, 29 فروردين 1398 ساعت
مناسبتها ارتباط با ما درباره ما

نامه سرگشاده یکی از همشهریان به ریاست شورای اسلامی فیشور
به روز شده : 2015-07-07 15:34:36 PM   توسط : فیشور


  اظهارنظرها خوانندگان
مسئولیت مطالب ارسال شده توسط کاربران به عهدهی خودشان میباشد و لزوماً نظر و یا مطلب كاربران مورد تایید مسئولین سایت نیست
    
  منتشر شده در: 2015-08-13 00:28:18 AM

متاسفانه نقدتان به حق بود

    
  منتشر شده در: 2015-07-09 17:21:28 PM
   عبد الله از کویت

حرف شما ممکن است که درست باشد، ولی من به شما قول میدهم که اگر مهندس عبدی از ریاست شورا کناره گیری کند حالا حالا ها باید دنبال یک نفر بگردید تا این سمت را عهده دار شود، در فیشور که من کسی را نمیبینم مگر اینکه کسی غریبه بیاد.

    
  منتشر شده در: 2015-07-09 13:24:10 PM
   حامد از دبی

با تشکر از یادداشت بجا و بحق شما همشهری گرامی، متاسفانه حرفهای شما واقعیت دارد ولی اگر کمی انصاف داشته باشیم نه اقای عبدی بلکه هیچ کس دیگر نمیتواند بهتر از این کار کند. علت اصلی آن نیز عدم اتحاد در بین احاد مردم فیشور است که هر کسی می آید میخواهد حرف خودش را به کرسی بنشاند هیچکس حاضر نیست از منافع شخصی خود برای منفعت عموم بگذرد و اگر نیز کسی بخواهد این کار را انجام دهد او را بیزار و فراری می دهند.

    
  منتشر شده در: 2015-07-09 06:08:48 AM
   m amani از uae

همشهری عزیز سلام پیامت کاملاً بجا و منطقی . ولی مسئله فراتر از آقای عبدی هست ایشان در بدو ورود به شورا شخصیت متمایز و با انرژی و پتانسبل جوانی و تحصیل کرده نویدا افقی روشن برای فیشور ارمغان می دادند.ولی متاسفانه قدرت اجرای در فیشور به شورا خلاصه نميشود .اشخاص از درون مانور قدرتبمی دهند و صد البته اقای عبدی واقف هستند ولی چرا بی پرده سخن نمی گویند .......بماند یا نمی تواند با نمی خواهد. ......

 پاسخ ها

آقای امانی من با قسمتی از نظر شما موافقم. و همه مردم فیشور میدانند که عده ای خارج از گود نشسته و برای شورا نسخه پیچی میکنند چه بسا که مزاحمت نیز برای کارهای اجرایی شورا بوجود می آورند. متاسفانه مردم فیشور مدتی است که حقیقت را کتمان میکنند و همه کارهایشان شده است زیر اب زنی و پشت پرده کار انجام دادن غافل از اینکه متضرر اصلی خودشان هستند. ولی با همه این مشکلاتها شورا نباید جا خالی کند و باید جلو خرابکاری را بگیرد و این مهم انجام نمیگیرد مگر همدلی و مشارکت مردم. به نظر من باید در فیشور فضای نقد و گفتگو باز شود تا مردم بخصوص جوانان فیشوری بتوانند همه مسائل را نقد کنند.

محمد رضا از دبی         منتشر شده در: 2015-07-09 17:29:33 PM

  نظر خود را اضافه كنيد
   
  : نام *
 
: ایمیل
  :کشور
  : نظر *
  5+2= *